Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki

  • Wszystkich wizyt: 52087
  • Dzisiaj wizyt: 13
  • Wszystkich komentarzy: 138

Witam!

Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters

12.08.2013 – od 8420

Ksiądz pedofil, 16.08.2017

 

Ojciec rozebrał w konfesjonale, ksiądz zgwałcił na ołtarzu. Mówił, że to „boże dzieło”

Logo Wprost

Wprost, 16.08.2017
Gerald Ridsdale©

Ksiądz przez 30 lat molestował ponad 60 dzieci. Zeznania, które złożył duchowny w trakcie procesu są szokujące. Gerald Francis Ridsdale przyznał, że napaści seksualne były „częścią bożego dzieła” – podaje „Guardian”.

Ksiądz pedofil Gerald Ridsdale pracował jako proboszcz w mieście Ballarat w australijskim stanie Wiktoria. Wykorzystywał pełnioną funkcję do zaprzyjaźnienia się z dziećmi należącymi do parafii i ich rodzinami. Jedna z historii, którą „Guardian” opisuje w kontekście księdza pedofila jest przerażająca, bo w gwałt zaangażowany był również ojciec ofiary. W 1974 roku jeden z mieszkańców Ballarat obudził swoją córkę w środku nocy i zawiózł do kościoła. – Ojciec zaprowadził 10-latkę do konfesjonału i zdjął z niej ubranie. Następnie położył dziecko na ołtarzu – powiedział prokurator Jeremy McWilliams. Potem pojawił się Ridsdale, który powiedział dziewczynce, że Bóg odpuści wszystkie jej grzechy, a następnie pocałował ją w policzek i zaczął gwałcić.

„Guardian” wylicza więcej szokujących zachowań z udziałem księdza pedofila. 9-letniemu ministrantowi miał wmówić, że chłopiec musi modlić się o wybaczenie. Zagroził też, że jeśli dziecko powie komuś o tym, co zaszło, jego rodzinę spotka „boża kara”.

Łącznie księdzu pedofilowi udowodniono molestowanie 64 dzieci i postawiono ponad 100 zarzutów. Przyznał się jednak tylko do części z nich. Ridsdale odsiaduje wyrok 25 lat więzienia od 1994 roku, ale aktualnie przebywa na zwolnieniu warunkowym.

msn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>