Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki

  • Wszystkich wizyt: 52087
  • Dzisiaj wizyt: 13
  • Wszystkich komentarzy: 138

Witam!

Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters

12.08.2013 – od 8420

Tie-break

 

Kaczyński: „Tusk to jest największe zło. Tak złego premiera jeszcze nie mieliśmy”. A premier na to…

kospa, 22.05.2014
Prezes PiS Jarosław KaczyńskiPrezes PiS Jarosław Kaczyński (Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta)
- W tych wyborach trzeba pokazać czerwoną kartkę Tuskowi i tym wszystkim, którzy chcą sprowadzać politykę do propagandy, do – jak to się dzisiaj mówi – PR-u – przekonywał Jarosław Kaczyński w Katowicach. – Każdy robi to, co do niego należy, tak jak potrafi. Z taką klasą i w takim stylu, jaki jest w zasięgu jego możliwości – błyskawicznie odpowiada na zaczepki prezesa PiS premier
Na finiszu kampanii wyborczej lider największej partii opozycyjnej odwiedził Śląsk. – Obecny premier Tusk często próbuje się przedstawiać jako coś w rodzaju mniejszego zła – mówił w Katowicach. – Otóż z punktu widzenia polskich interesów to jest największe zło. Takiego premiera jeszcze żeśmy nie mieli. Tak złego. Musimy o tym pamiętać.Za te słowa prezes PiS został nagrodzony brawami.

 

- W tych wyborach trzeba pokazać czerwoną kartkę Tuskowi i tym wszystkim, którzy chcą sprowadzać politykę do propagandy, do – jak to się dzisiaj mówi – PR-u. Tych wszystkich, którzy oszukują, bo Tusk oszukał – stoczniowców, górników. I oszuka po raz kolejny. Pamiętajcie, u podstaw tej polityki, tej socjotechniki leży oszustwo, zwykłe oszustwo – mówił wyraźnie rozemocjonowany. A jego wypowiedź po raz kolejny przerwana została oklaskami.Kaczyński o „polityce podtrzymywania tej władzy za wszelką cenę”…

- Bardzo naiwni są ci, którzy sądzą, że coś się może zmienić. Będziemy mieli tego rodzaju oszustwa, będziemy mieli kolejne gry. Będziemy mieli wykorzystywanie środków państwowych do prowadzenia partyjnej kampanii wyborczej – ciągnął. – Będziemy mieli wszystkie te zjawiska, które nie mają nic wspólnego z demokracją. Ale przede wszystkim będziemy mieli w dalszym ciągu nie politykę rozwoju Polski, a politykę podtrzymywania tej władzy za wszelką cenę.

Na koniec prezes zaapelował: – Głosujmy na PiS! Weźmy udział w tych wyborach. Dajmy szansę Polsce, dajmy szansę Śląskowi!

…a Tusk o klasie i stylu Kaczyńskiego

- Nie chcę nawet komentować tych agresywnych słów Jarosława Kaczyńskiego – powiedział przebywający z kolei w Szczecinie premier. – Trudno mi wymyślać ciągle jakieś względnie łagodne, sympatyczne i dowcipne odpowiedzi. A nie chcę mu odpowiedzieć tak, jak na to zasługuje.

- Każdy robi to, co do niego należy, tak jak potrafi. Z taką klasą i w takim stylu, jaki jest w zasięgu jego możliwości. Widocznie Jarosław Kaczyński inaczej nie potrafi – zakończył szef rządu.

Pierwszy europejski nawigator wyborczy. >>> Sprawdź na kogo głosować! I do jakiej partii Ci najbliżej: w Polsce i w Europie

 

Wyborcza.pl

Gwałt na duszy i na ciele

Monika Olejnik, 23.05.2014
Janusz Korwin-MikkeJanusz Korwin-Mikke (Fot. Sławomir Kamiński / AG)
Prawica się obawia, że Unia Europejska zdemoralizuje nam dzieci. Gender atakuje ze wszystkich stron. Chłopcy będą musieli chodzić w sukienkach, a dziewczynki, strach się bać, zapewne zatracą swoją płciowość. Edukacja seksualna najmłodszych budzi strach i zgorszenie. A to wszystko płynie z Brukseli.
Sprawdziłam, co myśli na ten temat czarny koń wyborów do Parlamentu Europejskiego. Okazuje się, że Janusz Korwin-Mikke też jest przeciwny, mówił licealistom: „Psa nikt nie uczył i potrafi to robić”.Janusz Palikot w czasie kampanii ponownie ruszył do walki z pedofilią wśród księży, obrażając wszystkich jak leci, arcybiskupów – Michalika, Hosera, Głódzia – wyzywa od pedofilów.

 

A co na ten temat myśli Korwin-Mikke? Uważa, że z tą pedofilią to trochę się przesadza: „Jeżeli ksiądz jest pedofilem, to należy go przenieść na inne stanowisko. Robienie z tego gazetowego hałasu jest szkodliwe, szczególnie dla dziecka. Pedofilem miłośnikiem ośmioletnich panienek był na przykład Lewis Carroll (ten od Alicji w krainie czarów). Panie z towarzystwa na ogół bez obawy posyłały dziewczynki do jego domu, uważając, że dotykanie przez mężczyznę (oczywiście bez nadmiernego natręctwa) raczej rozbudza kobiecość i pomaga, niż szkodzi”- czyli według prezesa Kongresu Nowej Prawicy lekkie dotykanie nie szkodzi.Seks niezwykle rozbudza naszych polityków. Korwin-Mikke pouczał niedawno Pawła Kowala, mówiąc: „Gdyby pan się znał na kobietach, toby pan wiedział, że zawsze je się troszkę gwałci. Kobiety udają i stawiają opór”. Gwałt i kobiety zaprzątają głowę JKM od wielu, wielu lat. Według niego kobiety nie powinny mieć praw wyborczych, a myślą tak jak mężczyźni, którzy z nimi sypiają.Gwałt to nie nowość w naszej polityce. Kiedyś Palikot w przypływie złości na wicemarszałek Wandę Nowicką powiedział: „Psychoanalitycznie Wanda Nowicka chce być zgwałcona, ale to nie ze mną, nie nadaję się do takiej roboty”. Długo musiał przepraszać, żeby zechciała wrócić na łono jego partii.

Posłowie prześcigają się w tej kampanii, krzyczą: „Nie” dla homo! Piszą listy do szefa Komisji Europejskiej, chcąc, żeby Unia Europejska chroniła życie poczęte.

Autorka tegoż listu, Małgorzata Gosiewska z PiS, uważa, że w żadnym wypadku kobieta nie powinna dokonywać aborcji, a jeżeli jest zgwałcona, to powinna urodzić dziecko i później oddać je do adopcji. Pani posłanka tak by uczyniła.

Ta kampania jest o wszystkim: o drogach, seksie, gospodarce, rolnikach, Ukrainie, Putinie, Hitlerze, o tym, kto jest wrogiem chrześcijaństwa. Wiemy na pewno, że rządzi nami formacja dekadencji i rozkładu. Po obejrzeniu spotów kandydatów do europarlamentu można odnieść wrażenie, że od 26 maja będziemy żyli w innym świecie. Wszyscy nam obiecują wszystko, a Palikot nawet pochówek za darmo.

Niech nam ziemia lekką będzie.

 

Wyborcza.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>