Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki

  • Wszystkich wizyt: 52132
  • Dzisiaj wizyt: 18
  • Wszystkich komentarzy: 138

Witam!

Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters

12.08.2013 – od 8420

Cejrowski

Wojciech Cejrowski o spaleniu tęczy: „To jest Plac Zbawiciela, a nie plac zboczeńców”

Głosów w dyskusji o tęczy przybywa. Znany ze swoich kontrowersyjnych poglądów Wojciech Cejrowski postanowił wesprzeć podpalaczy i oficjalnie pochwalić ich działania. Na Facebook’u pisze, że pomysłodawcy konstrukcji są sami sobie winni. Mogli przecież wybrać inne miejsce – na przykład Plac Unii Europejskiej.

Fragment Kontrowersyjnej wypowiedź Wojciecha Cejrowskiego o tęczy i Marszu Niepodległości na Facebook.com

Jak można się dowiedzieć ze wpisu zamieszczonego na Facebooku Wojciech Cejrowski na marszu był razem z mamą. Otoczony z obu stron kibolami, razem z nimi wykrzykiwał bardzo aktualne hasła ze stanu wojennego oraz pouczał byłych komunistów: „gdzie są flagi?”.

To jednak tylko przedsmak. Zamieszki, o których media od wczoraj mówią nieustannie, trwały według niego jedynie 3 minuty.

Najlepsze zostawia sobie jednak na koniec:
–Każdy Polak ma konstytucyjne prawo nie lubić Ruskich i głośno o tym mówić, ile tylko mu się podoba. Każdy Polak, ma konstytucyjne prawo obrzucać ruską ambasadę (nie ludzi, tylko posesję) wszystkim czym tylko chce, a policja ma obowiązek skutecznie bronić placówki dyplomatycznej nawet tak wrogiego państwa, jakim jest Rosja. Na tym polega ta gra w demokrację. To policja jest winna, że nie obroniła ambasady, a nie obywatele, którzy mają konstytucyjne prawo ambasadę obrzucać – pisze na swoim facebookowym profilu.

naTemat.pl

Jedna odpowiedź na Cejrowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>