Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
 • Wszystkich wizyt: 52087
 • Dzisiaj wizyt: 13
 • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Gersdorf dla „Faktów” TVN: obecność u prezydenta była błędem

- To był błąd – mówi „Faktom” Pierwsza Prezes Sądu Najwyższego o swojej obecności na zaprzysiężeniu przez prezydenta Justyna Piskorskiego na sędziego Trybunału Konstytucyjnego. Fala krytyki spadła na Małgorzatę Gersdorf, bo Piskorski to tak zwany sędzia dubler. Zajmuje stanowisko, które powinien zajmować – zdaniem Trybunału – inny sędzia. 

(tvn24.pl)

Jedna odpowiedź na Gersdorf dla „Faktów” TVN: obecność u prezydenta była błędem

 • ~STAŃCZTK mówi:

  „A lato było gorące tego roku” (tuż przed wojną, a teraz?)
  I jak przed urlopem zapowiadali, jesień będzie też gorąca.
  Nie aura natury a aura jaką nam przygotowali.
  Brak jednego veta, pozwoliło na ruszenie z kopyta w łamaniu kręgosłupów.
  Czy mamy właśnie taki przypadek z Panią Prezes SN?
  Pani prezes jest sędzią, dobrze zna następstwa nawet jednego słowa, czy jak to PiS twierdzi (tym bardziej ostatnio np. na temat bilbordów, rano tak a za godzinę tak i jeszcze inaczej po słowach prezesa) „nasza prawda” a nie prawda.
  Jak ja mam to traktować? Szaraczek który latem tak bronił jej zada (sorry), by teraz jej postępowanie (poparte tam jej oklaskami) pokazało „spacerowiczom letnim”, naszej młodzieży jak mają to traktować, gdzie jest ich miejsce (jak pokazali harcerzom „tu stać”) i jak traktuje ten urlopowy czas, nasz.
  Ta pani jest sędziną, więc nie mówmy o pomyłce i „podziękujmy” za to jak nas potraktowała. Będzie prawnie dawać osądy o tym czynie, opowiadać bajki!
  Nie Pani sędzino!
  Pani dała poparcie dublerowi dublera który tak oszkalował nawet i właśnie TK na OXFORDZIE a popierając tego (patriarchat i gnębiący Pani płeć) w tym gronie.
  Pomyłka w gronie sędziowskim to lapsus słowny, a nie utwierdzanie własną osobą, czynem. (po diabli w tylu miastach było letnie spacerowanie). Zostałem spoliczkowany jak wielu innych. Tak jawnie!
  Nie wiem czy i też Pani sędzina poprze Prezydenta czy Błaszczaka, który szykuje się już otwarcie na jawną inwigilację tego pierwszego. Czy nowe VETO (na ten temat) prezydenta który zrozumiał za późno, że ten co go wyniósł na ten stołek teraz za jego niecne uczynki gani i poprzez innych ruchy, nadal chce nim poprzez innych sterować. A prezydent widząc kajdany, nie broni jak się wydaje narodu a samego siebie przed następstwami niewoli a dalej TS. Przecież własną służalczością dwóch lat, zezwolił służbom na inwigilację narodu.
  Pytanie (retoryczne), czy jest jakaś służba co nie ma możności inwigilacji narodu takiej, jaką chcą nałożyć prezydentowi?
  Strach słuchać Pani sędziny, gdyż już zatruty owoc z zatrutego drzewa padł.
  Bareizm przy tym, to pestka. Już widać jest sędziowskie zdanie jak i SN, nie ruszający podstawy przy swoim osądzie „owocu zatrutego drzewa” i jak Pani sędzina droga okrężna i raczej płytka i niezrozumiała.
  Szaraczki jak zwykle, przy walce o stołki, władzę, stają się chłopcami do bicia i wg nowego TKowca, dziewczynki też i tym bardziej.
  Rozmawiałem z ludźmi prawa, sędziami, prokuratorami, adwokatami, że są to takie zawody które nawet gdy śpią, muszą znać następstwa swoich słów a tym bardziej czynów.
  [ Wylałem żal, ale tak się czuję! A to dopiero początek zapowiadanej gorącej jesieni. Co nam jeszcze zgotują?]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>