Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
 • Wszystkich wizyt: 52082
 • Dzisiaj wizyt: 8
 • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Szydło kłamie w żywe oczy

Jedna odpowiedź na Szydło kłamie w żywe oczy

 • ~STAŃCZTK mówi:

  A świat się kręci kołem, nie to samo lecz jednak powraca prawie podobne to samo. Jakie znamienne słowa powiedział prezes „ my stoimy tu gdzie …, a oni tam gdzie stało ZOMO” / tylko jedno, KTO GDZIE? Jak co miesięcznicę wypowiadane słowa „dążymy, zwyciężymy, ukaramy” – KOGO? I do czego? Retoryka, słowa od walki po władzę nie zmieniły się. MY PATRIOCI – kto? Ten co z podniesioną dłonią zamawia 5 piw? Czy ten co nawet w czasie czarnego marszu kobiet, wdarł się w środek naszych pań i zaczął bić i okładać nawet je?
  Jakie podobne słowa słyszę z ust Marine Le Pen a niedawno z ust w USA. Co jednak nas różni? Ich stabilność prawa.
  Poniżej moje zdanie na temat wpadki słownej Gowina na temat Szydło, że wiedzieli iż Macierewicz będzie ministrem wojny:
  Było to do przewidzenia, że śmieci wypłyną na wierzch.
  Bardziej interesuje nas jakie „prawdy” są obecnie tłamszone, a znając tego karierowicza, jak burczyński musiał to z siebie wyrzucić, to go wewnętrznie bolało.
  Kłamstwo smoleńskie? Sam miniusterka powiedział generałowi, „ja wiem, to polityczna gra”, który to generał będąc prawym, powiedział narodowi nie bacząc na konsekwencje.
  Msz też kłamie (art.), MSW też, sprawiedliwości i prokuratury też, edukacji też. Łatwiejszym pytaniem jest: które miniusterstwo nie kłamie? Środowiska? Rozwoju?
  A sam Gowin? Czy milczenie nie jest kłamstwem, lub zgoda na podanie jego nazwiska a nie …?
  Lata szachraja, przetrwamy? Po raz tysięczny przypominam, TV, smartfony, dokumentują, a wyuczeni prokuratorzy odpowiedzą tym co na nich wymuszano.
  Niech się błaźnią, jak najwięcej!
  Przypomnę: nie grzeszy szarak bo nie wie, a grzeszy ten co wie a mową i czynem tak potwierdza!
  .
  Poniżej mowa o Terleckim i jaki Jaki. Jeden to echo prezesa (vice marszałek bezzdaniowiec), a drugi już tak dobrał się do władania … (miasta), że nawet i zaczyna być to częstym innym zdaniem prezesa bo władza, lub sekty, wyznanie go podtrzymuje. Te osobniki jednak w rozmowie zaprzeczają sami sobie i chwaląc się, walną prawdę co myślą, a dopiero reakcja mózgowa (nie rozumowa), że sami wkopali się, jak „młotek” z Wiejskiej. No i kultura ich! KABEL ciągnie KABEL – MY IDZIEMY ZA PRAWDĄ, SUWERENEM. A WY STALIŚCIE TAM GDZIE ZOMO – rzeczywiście TVP teraz i wtedy była tubą rządzących, miejsca nie zmieniła.
  Ile to jeszcze?
  Wnerwia tylko to, że opozycja okopała się w grajdołkach (swój contra swój), a tyle ile się rządzący wkopali, to starczy dla prokuratury na lata. ZJEDNOCZYLI ZE SOBĄ, SĄDY, PROKURATURĘ, RADCÓW.
  A kłamstwo? „MY wierzący jesteśmy” „nie mów fałszywego świadectwa” tylko kolorowe dla …. Szarak kupi, kłam codziennie, aż stanie się to prawdą, pani straSzydło, służąco swoich vice i ….
  A to wszystko nas boli. Czy wytrwamy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>