Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
 • Wszystkich wizyt: 52087
 • Dzisiaj wizyt: 13
 • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Katolicyzm atakuje umysły posłów (pisowskich) i infekuje. Objawienia fatimskie

Debatę o objawienia fatimskich w Sejmie Barbara Nowacka skomentowała na swoim profilu FB.

A na trybunie sejmowej Stefan Niesiołowski klesze zapędy PiS skomentował w cudny sposób.


Jedna odpowiedź na Katolicyzm atakuje umysły posłów (pisowskich) i infekuje. Objawienia fatimskie

 • ~STAŃCZTK mówi:

  Każdy artykuł sam w sobie żąda komentarza, gdy go brak tzn. że jest poniżej krytyki, nic nie wart. Światłym ludziom, tym ze świecznika i tych medialnych, opinia szarości chyba jest w ich zainteresowaniu. Od dawna brak innych niż moje marne zdanie, i to nie młodego już. Gdyby było … to proszę o zdanie (przestanę).
  .
  Zabrałem słowo w opinii GIGANTYCZNA DZIURA. ZABRAKNNIE ZABRAKNIE MILIARDÓW NA EMERYTURY (poniżej co odpisałem na wiele tematów)
  Oj rozpisałeś się. Taka różnorodność tematów.
  Pieniądze są, przecież obiecał je, i to nie byle kto, bo … ZBAWCA. Jedynie nie dopowiedział dla kogo. Mierny, bierny więc ma. A Ty … rzędu!
  Komisja. A co? Za darmo mają nie pracować? Narażać i tak już zdanie o nich tak znane? Są nie byle kim, czy Ty byś wymyślił lepsze bzdury? A za to jakie mają groźne miny.
  SDM …, …, …! (samo cenzura)
  MON. Przecież 2 % PKB i ma wzrosnąć. Czemu się czepiasz do tego co mają? Czy wiesz ile kosztują pistoleciki dla dzieci na jednorazową zabawę w wojsko, przeciw SPECNAZ? Myślisz o samolotach, czołgach? Złom też jest kosztowny, a spotkania kolesi na kawie są takie drogie.
  Na temat młodzieży to naprawdę dałeś plamę. Brak pracy!! Teraz myślimy czy nie zrobić naboru już w żłobkach? POSTAW NA MŁODOŚĆ! Z aptekarza bez szkoły (co za apteka, trucizn?) na MARSZAŁKA VICE MINISTRA! A jaka teraz „dezinformacja”!! ?
  Namieszałeś całkowicie wtrącając wyznanie! Mają takie grzechy, że sami już ze sobą nie dają sobie rady. Najbardziej – nie mów fałszywego świadectwa / i nie opuszczę cię aż do śmierci (prezesa czy małżonka). Czy ty na ich miejscu spojrzałbyś w lustro?
  Zlikwidować odprawy? Nawet minister środowiska mieszka w STODOLE! Miej serce i twardą …ę! Zmniejszyć pensję! Uff! To biedacy na dietach, zaraz i tak się ich pozbędą, więc za co będą żyli? Jak Ty?!
  Zabrać przywileje? Wyobraź sobie, przed wejściem do sejmu, posłowie rzucani na glebę i skuci kajdanami (jaka piękna wizja!) z zaproszeniem do prokuratury (nie obecnej).
  „ A tych wagonów jest ze czterdzieści, sam nie wiem co się w nich jeszcze mieści”
  / kurcze obudziłem się. Pozdrawiam
  .
  Pani Barbara poruszyła gniazdo uciszonych os, co i w sejmie (świeckim) też było poruszone.
  Tu mam zdanie: przecież idziemy wg wskazań biblii! „oko za oko” a nawet i więcej a nie „drugi policzek” nam PANOM. Ciągle zastanawiam się: czy w naszym kraju jest jeden i ten sam kościół? Są inne wyznania (podobne w założeniach), są ateiści. Jednak u wszystkich jest jedna z podstaw: „szanuj bliźniego swego, jak …” – no właśnie! Wroga, bo nasz, inaczej myślący? Czy to podstawa tego wyznania? Naszego!?
  .
  Najlepszym podsumowaniem była debata o WOTUM NIEUFNOŚCI DLA …!
  Ci tak, ci tak. Wiele prawdy i tu i tu. Przewyższyło jednak „dobre słowo, znak pokoju” „to wy”.
  Mnie i moje otoczenie po tej pyskówce, wbiło się w stare zdanie (zamiana E Gierka na W Jaruzelskiego) „lepszy złodziej, niż złodziej bandyta” kosztem tego suwerena, którym sobie każdy g… wyciera.
  .
  Miłych, wesołych i spokojnych świąt, wszystkim życzę!
  (ale naplotłem, sorry)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>