Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
 • Wszystkich wizyt: 52086
 • Dzisiaj wizyt: 12
 • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

OLEJNIK: WYCINAJĄ WSZYSTKO, CO SIĘ DA. JEDNAK JAK WYCIĄĆ TUSKA TO NAJWIĘKSZY BÓL GŁOWY!

monika_olejnik

monika-olejnik-1

monika-olejnik-2

Jedna odpowiedź na OLEJNIK: WYCINAJĄ WSZYSTKO, CO SIĘ DA. JEDNAK JAK WYCIĄĆ TUSKA TO NAJWIĘKSZY BÓL GŁOWY!

 • ~STAŃCZTK mówi:

  Z okazji dzisiejszego międzynarodowego święta
  Życzę
  Wszystkim naszym damom, paniom, kobietom
  By wreszcie poczuły się homo sapiens, człowiekiem, równe równym.
  .
  Pewnie nie dla wszystkich to jest zrozumiałe, więc:
  Nie były traktowane jako maszyny elektroniczne / mechaniczne – inkubatory, służebnicami pańskimi przy kuchniach, pralkach, sprzątaczkami, traktowane jako podrzędne w służbie zdrowia a więc pełnej ochrony jako podmiot nie przedmiot bo to nasza przyszłość, równości – szczególnie przez nasze rządy, państwo (i …).

  Radość wasza, to radość w domu, bo dom to nasza ojczyzna

  Tego życzę, wasz obłudnik, który za wręczenie tulipana dostanie uroczystą kolację, po której same posprzątacie, będziecie miłe, uśmiechnięte.
  (A tak na marginesie, czy to nie dzień obłudnika?)

  Co do tematów Pani i o Andrzeju.
  Ile to już lat nazywamy wiele a szczególnie rząd i sejm z senatem, cyrkiem?
  Zdanie nasze zmienia się na coraz bardziej dosadne. Obecnie by wypowiedzieć się to np. w TV byłby ciągły gwizd zagłuszający wyrażane słowa na te tematy, co gorsze bo też i zasadnicze.
  Jedno co boli:
  czy i w jakim czasie zdołamy naprawić wyniki działalności „lepszej zmiany”? nasze gospodarcze i naszą sytuację międzynarodową. Nawet grupa Wyszehradzka ma odmienne zdanie – jedynie napływ imigrantów / gdyż jest coś innego?

  Zostaliśmy nagle zamienieni z poddaństwa ZSRR w możliwość lepszego bytu, wolnego słowa, czynu. Zostaliśmy usłyszani w całym świecie. Obecnie następuje odwrotność, pchanie nas w …? Bo ZSRR już nie ma, i pchają nas w to ci co na ZSRR warczą jak wściekłe psy, na wiecach wykrzykują „komuniści i złodzieje”.
  WIĘC?
  Jak nazwać nasz obecny kierunek, misiewiczów, czy to taka sama dbałość jak o naszą przyrodę (aukcję koni)? A więc smog, lasy, prawo, zdrowie, gospodarkę, a szczególnie naszą edukację z wierszem, peanem na cześć „małego” (choć też niskiego).
  … … … … … … (w TV jest gwizd, za cenzuralność wypowiedzianą o premierzycy obchodzącej dzisiaj święto służebnicy pańskiej i jej PANÓW a tego co jako szaraczek pesymista widzę)

  Czarne to święto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>