Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
 • Wszystkich wizyt: 52087
 • Dzisiaj wizyt: 13
 • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Szydło powinna pakować walizki

Tabloid wali w PiS. Ciemny lud zaczyna odwrót od partii Kaczyńskiego.

fakt

Jedynka „Faktu” : „Bogacze zapłacą grosze, a biedni nie dostaną nic”.

„Obiecywali jedną i równą wolną kwotę od podatku. Tak obliczoną, by emeryci, renciści i mało zarabiający Polacy mogli wreszcie płacić mniejsze podatki. Nic z tego nie będzie. Owszem, kwota wolna będzie zmieniona – ale ani nie będzie równa, ani sprawiedliwa. Biedni jak płacili wysokie podatki, tak będą je płacić. A bogaczy rząd Beaty Szydło boi się tknąć”.

Szydło poiwnna pakować walizki.

Jedna odpowiedź na Szydło powinna pakować walizki

 • ~STAŃCZTK mówi:

  „A świnie są równiejsze”
  Jaki ojciec taki syn.
  Jeden łamie prawo i ma wszystkich w … (sorry), a drugi tak samo traktuje tych co wypracowują PKB, czyli płacą na zarobki tych „tak najbardziej zapracowanych w Polsce” a sami nie mają na rok tyle ile ci sobie odpisuje od podatku. Można tu powiedzieć – to jest od 1991 r., jednak to „nowe prawo dobrej zmiany” podatkowe i całość spływa na „synalka” „twórcę”.
  Czy ma odejść „straSzydło”? nie dostała jeszcze takiego polecenia. Służebnica „pańska” czeka rozkazów i posłusznie wykonuje polecenia „bliskiego kręgu”. Więc za co ma się podać do dymisji i to z takim „dobrym” rządem i swoimi vice pice (sorry), którzy mają więcej do powiedzenia w tej „dobrej zmianie” od samej premierki (chyba operetkowej?).
  A obiecanki?
  Jeden taki „zbawca” jeszcze więcej obiecał „MY MAMY, TYLKO ONI …”, a tkwi (czasami) w ławach cyrku na Wiejskiej. Miał być MIÓD i RAJ DLA WSZYSTKICH, a jest deficyt budżetowy, inflacja, spadek wzrostu PKB przy tak „wspaniałym ministrze utopiście”. Miał być spokój, a jest powszechne zamieszanie i coraz większy podział, większe bezprawie przy takich PRAWYCH ministrach. O szkolnictwie, kulturze i zdrowiu to lepiej nie zabierać zdania.
  Cieszy mnie poparcie rolników tej „dobrej zmiany” bo teraz im za to „dziękują”. Górnictwa bo zamykanie kopalń idzie jak szło. SOLIDARNOŚCI (nie naszej) bo nawet nie mają teraz nic do powiedzenia w w/w sprawach, bo jest „tak dobrze”.
  Więc? Za co ma się podać do dymisji?
  .
  Przepraszam za język który wzorowałem na „naszych wybrańcach”, ich słów z mównicy sejmowej. Czuję jednak niesmak.
  SORRY !
  (dawniej PISPUPIL STAŃCZYK lecz zawsze robię jakąś gafę , np literę stąd „T”, a dawna nazwa nawet choć to była ironia, to i mnie kole w oko)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>