Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
 • Wszystkich wizyt: 52100
 • Dzisiaj wizyt: 12
 • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Katolickie zbuki pod „Wyborczą”

Różańce

Jutro pod „Gazetę Wyborczą” przy Czerskiej przybędzie Krucjata Różańcowa.

Będą się modlić skrajne organizacje popierające PiS. Przemawiać zaś „niepokorni” artyści, publicyści i działacze. Pokutny Marsz Różańcowy zwołują Ruch Kontroli Wyborów i Krucjata Różańcowa za Ojczyznę. „Będziemy modlić się o nawrócenie środowisk dziennikarskich, o zaprzestanie kłamstw i nienawiści w mediach. Różańce w dłoń” – piszą organizatorzy.

RUch Kontroli powstał na Jasnej Górze: „u tronu Matki Boskiej Jasnogórskiej”. Zanim przylezą pod „Wyborczą” odbębnią mszę w pobliskim kościele św. Kazimierza Królewicza Patrona Polski przy ul. Chełmskiej.

Dziennikarze „Wyborczej” będa w robocie oglądać katolickie jaj, a w zasadzie zbuki.

Przemawiać pod siedzibą Agory będą takie zbuki katolickie, od których z daleka śmierdzi łajdactwem:

Jadwiga ChmielowskaJadwiga Chmielowska

Pisze do „Gazety Polskiej Codziennie” i portalu wPolityce. W PRL działała w opozycji. Po 1989 r. była dziennikarką TVP. Teraz jest skarbnikiem propisowskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i należy do stowarzyszenia Solidarni 2010 Ewy Stankiewicz.

Przed wyborami prezydenckimi 2015 r. tak chłostała hasło Bronisława Komorowskiego „Polska racjonalna kontra Polska radykalna”: „W czasach chlania wódy z Kiszczakiem w Magdalence i wiele lat później funkcjonowało określenie » opozycja konstruktywna «w przeciwieństwie do » niekonstruktywnej «. Po latach okazało się, że ta » niekonstruktywna «miała rację. To właśnie » konstruktywna «doprowadziła do destrukcji Polski”.

Michał KarnowskiMichał Karnowski

To współwłaściciel (z bratem Jackiem) spółki Fratria finansowanej przez SKOK-i. Wydawca tygodnika „wSieci”, portalu wPolityce.pl i kilku innych mediów. Zaczynał w „Newsweeku”, a gdy w 2005 r. PiS doszedł do władzy, zasilił redakcję „Dziennika” wspierającą tę partię. Zasłynął panegirykiem na cześć Jarosława Kaczyńskiego – „żelaznego kanclerza”. Kaczyński chętnie udziela braciom wywiadów. Po ostatnim zwycięstwie PiS w wyborach Karnowski ogłosił, że wygrali je: „żołnierze wojny obronnej 1920 r., żołnierze Września 1939 r., żołnierze AK i NSZ, wywiezieni na Sybir, żołnierze walczący na wszystkich frontach II wojny światowej, Powstańcy Warszawscy, Żołnierze Wyklęci”.

Maciej PawlickiMaciej Pawlicki

Producent filmowy, na początku lat 90. należał do „pampersów”, którzy za prezesury Wiesława Walendziaka rządzili telewizją publiczną. Za rządów AWS był jednym z szefów Telewizji Familijnej, zasilanego przez spółki skarbu państwa projektu, który miał zmienić rynek mediów, ale skończył się bankructwem. Pawlicki jest współautorem scenariusza i producentem filmu „Smoleńsk” Antoniego Krauzego (też ma być na demonstracji). Publikuje u Karnowskich. Dziennikarzy informujących zachodnie media o sytuacji w Polsce nazywa „folksdojczami”. Nie zdołał wejść do Sejmu z list PiS. Stoi na czele ruchu „frankowiczów”; sam ma takie kredyty na pokaźne sumy.

Tadeusz M. PłużańskiTadeusz M. Płużański

Był dziennikarzem „Gazety Stołecznej”. W „Uważam Rze”, „W Sieci”, „Do Rzeczy”, „Gazecie Polskiej” i „Super Expressie” walczy ze stalinizmem; jest autorem książek „Bestie” i „Bestie 2”. W „Bestiach” pisze: „Okrągły Stół i gruba kreska zapewniły elitom sowieckim funkcjonowanie w nowych warunkach. Ci ludzie mają (…) główne media i kapitał, który wynieśli z PRL i w III RP jeszcze rozwinęli”.

Wraz z wicepremierem Piotrem Glińskim zasiada w radzie fundacji Reduta Dobrego Imienia – Polska Liga przeciw Zniesławieniom. To projekt Macieja Świrskiego w celu „prostowania nieprawdziwych informacji na temat historii Polski, a szczególnie przebiegu II wojny światowej, udziału w niej Polaków, stosunku Polaków do Żydów”.

Wojciech ReszczyńskiWojciech Reszczyński

W PRL i latach 90. prezenter „Teleexpressu”, „Wiadomości” TVP, założyciel radia WAWA. Jest w zarządzie warszawskiego SDP, publikuje w propisowskich mediach. W 2011 r. postawił tezę, że TVP podpisała kontrakt na program z Nergalem, bo muzyk „w sposób najbardziej agresywny demonstruje swoją nienawiść do chrześcijaństwa i Kościoła katolickiego”.

Jerzy ZelnikJerzy Zelnik

Aktor, od 2010 r. chodzi na marsze PiS i zwolenników o. Rydzyka. Recytuje poezję „nurtu patriotycznego”, który rozkwitł po katastrofie smoleńskiej. W filmie „Smoleńsk” zagra ponurą postać polskiego dyplomaty. Bierze udział w nagonce na Jana Klatę, dyrektora Starego Teatru w Krakowie. Zażądał jego dymisji w „Super Expressie”: „Nie może być tak, żeby beztalencia zawłaszczały dzieła narodowych mistrzów i przekładały je na pseudoszokujące spektakle. To profanacja”.

Leszek ŻebrowskiLeszek Żebrowski

Publicysta od lat żyjący z tropienia „Wyborczej” i badania życiorysów jej dziennikarzy. Neguje udział Polaków w mordzie na Żydach w Jedwabnem. Pisze w „Naszym Dzienniku” i nacjonalistycznej „Naszej Polsce”. Dziennikarzy „Wyborczej” nazywa potomkami „sowieckiej V kolumny na ziemiach polskich”, skupionymi „w ośrodku ideologiczno-propagandowym, mającym masowe oddziaływanie na opinię publiczną”.

Jedna odpowiedź na Katolickie zbuki pod „Wyborczą”

 • ~wiesiek mówi:

  A może czas zacząć zajmować sie kolejnym zbawicielem ojczyzny Ktorą on chce zbawiając rozwalać
  Na co „stowarzyszeniu” taka działalność gospodarcza,akurat tak jakoś nakierowaną na potrzeby szarpidruta Kukiza
  Wyjątki z tej „działalności” załączam”

  http://wojownicy15.pl/pawel-kukiz-komunikat-o-powstaniu-stowarzyszenia-na-rzecz-nowej-konstytucji-kukiz15/
  W szczególności Stowarzyszenie może prowadzić następujące rodzaje działalności:
  22.14.Z – wydawanie nagrań dźwiękowych
  22.15.Z – pozostała działalność wydawnicza
  22.21.Z – drukowanie gazet
  22.22.Z – działalność poligraficzna pozostała, gdzie indziej niesklasyfikowana
  22.23.Z – introligatorstwo
  22.24.Z – działalność usługowa związana z przygotowaniem druku
  22.25.Z – działalność graficzna pomocnicza
  22.31.Z – reprodukcja nagrań dźwiękowych
  22.32.Z – reprodukcja nagrań wideo
  22.33.Z – reprodukcja komputerowych nośników informacji
  47.91.Z sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet
  74.13.Z – badania rynku i opinii publicznej
  74.81.Z – działalność fotograficzna
  74.87.A – działalność związana z organizacją wystaw
  90.01. Z – działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych (koncerty, imprezy sceniczne, imprezy
  Stowarzyszenie realizuje cele statutowe przy wykorzystaniu …..społecznej……. pracy członków.”
  Czy zbawcy, nie chodzi o to, by rozwinąć skrzydła, w działalności gospodarczej, promując własną „twórczość” i to przy pomocy niewolników członków Ruchu ?.
  O ulgach podatkowych w działalności takiego „towarzystwa” nie wspomnę.Pewno takowe są i to duże bo to wszystko „na „działalność statutowa”
  Gdy sie dobrze przyjrzy i pogrzebie to i takie kwiatuszki znajdziesz u nowych „naszych zbawców”
  O PIS nie ma co pisać Po czynach ich już poznaliśmy.Boc przecież mieli już ster rządów
  A to co teraz próbują nam przyszykować widać jak na dłoni.Czy trzeba przykładów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>