Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 52087
  • Dzisiaj wizyt: 13
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Gosiewska o obsługiwaniu katiuszy, czego Jaruzelski uczy prezydenta Komorowskiego

Małgorzata Gosiewska (PiS) wygląda na tym zdjęciu, jak żona Gosiewskiego, czyli żona zawiadowcy stacji we Włoszczowej. Nieżyjący Gosiewski za życia wyglądał, jak mąż powyższej.

Dobrali się w korcu maku, ale dlaczego rozwiedli? Czyżby druga żona Gosiewskiego była lepszą szkaradą, aby mogła bardziej pasować do klowna Gosiewskiego? Olaboga!

I ta potwora rzekła w programie Moniki Olejnik „Kropka nad i”, że Wojciech Jaruzelski doradza prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu.

Zaskoczyła tym szkarada Gosiewska nawet Olejnik, która ripostowała: – Przecież Jaruzelski jest ciężko chory i leży.

I tu jest clou sprawy. Gosiewska może jest wtyczką Kaczyńskiego, przebiera się za pielęgniarkę, jak za życia Przemka przebierała się za pierwszą żonę zawiadowcy stacji.

Stąd ma wiedzę, że obłożnie chory Jaruzelski doradza Komorowskiemu, który przychodzi do jego łóżka, aby nauczyć się obsługiwania katiusz tudzież kałasznikowów.

Takie to pierwsze żony zwiadowców stacji we Włoszczowej pieprzą o polityce obronnej i zagranicznej. Chory kraj, jeżeli ktoś taki jak Gosiewska zostaje posłem. I o takiej facjacie.

 >>>

2 Odpowiedzi na Gosiewska o obsługiwaniu katiuszy, czego Jaruzelski uczy prezydenta Komorowskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>