Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 52100
  • Dzisiaj wizyt: 12
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Kler rządzi Polską, nie chcą odnotować apostazji w księgach chrztu

GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych) nakazuje odnotowanie w księgach parafialnych (księdze chrztu) aktu apostazji, wystąpienia z Kościoła katolickiego, a kler ustami rzecznika Episkopatu ks. Józefa Klocha mówi:

Nie.

O, żesz ty, klecho. Tu jest Polska, a nie Watykan. Mózg im lasuje się z nieróbstwa i zatkanych kurków (celibat) równo.

Kto w kraju rządzi, niedojrzały abp Józef Michalik (bez rodziny i nie walczący o codzienny byt), czy władza demokratycznie wybrana wolą ludu?

Kloch szrajbnął na Twitterze:

Strona kościelna nie zgadza się z ingerencją procedur świeckich w administrację kościelną.

Pogonić ich z kraju kołkiem osikowym, aby nie straszyli ukrzyżowaniami, piekłem i innymi horrorami. Gnomy wyszły z katakumb i pieprzą od rzeczy. Co oni robią z taką przyrodzoną naturalnością, jak produkowanie spermy przez organizm? Nie spuszczana na mózg im wpływa.

Apostaci mają robić włam na plebanię, aby odnotować to, co im prawnie się należy?

Nie wiadomo co wpłynęło na mózg starym Gosiewskim, bo jedną wdowę po Przemku chcą wysłać do Brukseli, aby szarpała 2 mln zł za kadencję, a drugiej nie chcą.

Gosiewscy zaapelowali do jego wysokości Kurdupla, prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, aby nie wystawiał na listy wyborcze Małgorzaty (pierwszej żony), ale Beatę (drugą flamę) i wysłał na nieróbstwo do Brukseli. A nawet by „Gosia” zmieniła nazwisko.

Polska gnomami stoi.

>>>

Jedna odpowiedź na Kler rządzi Polską, nie chcą odnotować apostazji w księgach chrztu

  • ~Cecylia mówi:

    interesujace jak wszystkie zonki Gosiewskiego sa obsadzone w Rzadzie !!!!! co to do jasnej jes t.Jedna ledwo gada – moze by ja tak do szkoly ? druga oslepiona zamachem.Czy to jest w porzadku ? lepiej niech sie ktos do mnie odezwie.Nie chce ich widziec na oczy.I niech oddadza moja czesc podatku [ chociazby był,to 1 grosz ] nie zgadzam sie na nie placic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>