Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 52087
  • Dzisiaj wizyt: 13
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Pomnik Kurdupla w Grudziądzu dostanie kontrpomnik mistrza Yody

Grudziądz daje przykład, jak postępować w wypadku, gdy postawiony zostanie pomnik Kurdupla. Należy odpowiedzieć kontrpomnikiem, antypomnikiem.

W czerwcu ma być w tym mieście odsłonięty pomnik Lecha Kaczyńskiego, winnego katastrofy smoleńskiej. Nie podobają się takie pomniki większości Polaków.

Mieszkaniec Grudziądza Tobiasz Czechowski powiedział sobie: wy w nas pomnikiem, to my w was antypomnikiem.

Nie mam nic przeciwko temu, by szanować i oddawać hołd tragicznie zmarłemu prezydentowi, ale można to zrobić jadąc do Krakowa, na Wawel. Jeszcze trochę, a w naszym mieście powstanie replika krzyża spod Pałacu Prezydenckiego. Sprzeciwiamy się temu, dlatego chcemy postawić antypomnik. Były propozycje Jerzego Urbana, Aleksandra Kwaśniewskiego, którzy też nie mają nic wspólnego z Grudziądzem, a stanęło na mistrzu Yoda.

Będzie pomnik mistrza Yody z „Gwiezdnych wojen”. Czechowski rozpoczyna zbiórkę pieniędzy, a gdy je zbierze, przeznaczy na cel o wiele właściwszy, zakup szafek szkolnych dla dzieci. Bo to jest potrzebne, a nie pomnik Kurdupla.

Owszem, będzie pomnik mistrza Yody, ale z kartonu.

Czechowski z Grudziądza dał nam przykład, jak należy postępować. Stawiają pomnik Kurdupla, to my w nich też pomnikiem. Nie musi to być Yoda, może być Smerf, Pinokio.

Mistrz Yoda zrobił tyle samo dla Grudziądza, co prezydent Kurdupel.

Nawet podobni. >>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>