Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 52086
  • Dzisiaj wizyt: 12
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Teokracja – zagrożenie dla Polski

pierwsza strona

Jakim zagrożeniem dla Polski jest w tej chwili Kościół, można się przekonać, przeglądając portale Rydzyka. Zrobiłam wypisy z „Naszego Dziennika” tylko z jednego dnia, 2 stycznia 2014 - tutaj przeczytasz (link)>>>

Pierwsza rzecz, jaka rzuca się na rozum – inkwizycja za gender. List pasterski biskupów:

Jak pokazuje historia ludzkości, lekceważenie Stwórcy jest zawsze niebezpieczne i zagraża szczęśliwej przyszłości człowieka i świata. Nieliczenie się z wolą Boga w rodzinie prowadzi do osłabienia więzi jej członków, do powstawania przeróżnych patologii w domach, do plagi rozwodów, do tak zwanych „luźnych” czy „wolnych” związków praktykowanych już od młodości.

Drugim zagrożeniem dla Kościoła jest Donald Tusk:

W Polsce, niestety bez zmian: najwyższe od lat bezrobocie, kolejki do lekarzy specjalistów, nowy rok rozpoczniemy z wyższymi podatkami.

Kto jest ratunkiem dla kraju? Ktoś podobny do nacjonalisty Romana Dmowskiego:

Dorobek polityczny Dmowskiego jest ogromny, ogromne też zostawił po sobie dziedzictwo myśli politycznej. Polityka powinno się oceniać nie tylko po tym, czy osiąga taktyczne sukcesy, dodajmy – często niemające większego, pozytywnego wpływu na życie Narodu, ale po tym, jak dalekosiężnie potrafił patrzeć w przyszłość.

Kto jest dzisiaj Dmowskim? Nie trzeba pisać.

Media katolickie walczą z handlowymi niedzielami. Masz iść nie na zakupy do marketów, czy do galerii, ale masz zapieprzać do kościoła, aby nierobom wrzucić na tacę:

Prawie 114 tys. Polaków podpisało się pod obywatelskim projektem nowelizacji kodeksu pracy dotyczącym zakazu pracy w niedzielę.

Co nam szykują? Teokrację. Więcej>>>

Jedna odpowiedź na Teokracja – zagrożenie dla Polski

  • ~Kamil mówi:

    „Media katolickie walczą z handlowymi niedzielami. Masz iść nie na zakupy do marketów, czy do galerii, ale masz zapieprzać do kościoła, aby nierobom wrzucić na tacę:” – zakaz handlu w niedziele nie ma nic wspólnego z religią, to szacunek dla drugiego człowieka, który nie wybrał swojego zawodu z pasji (jak lekarz, który zarabia 5 – 10x tyle) tylko z musu, nikt nie pracuje w sklepie, bo lubi. Moja żona pracuje bo musi i wiesz – chciałbym móc jechać w niedzielę do rodziny. Ale nie mogę, bo ktoś chce sobie kupić krem.

    Poruszałem ten temat w notce z grudnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>