Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 52132
  • Dzisiaj wizyt: 18
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Watykan zwalcza Franciszka i odcina się od niego – kołtuństwo zwycięża

Papież Franciszek

Tylko przez chwilę Franciszek chciał otworzyć zatrzaśnięte wrota Watykanu. Wpuścić świeżego powietrza, a kler uczynić bardziej ludzkim.

Klechy jednak się nie dają. Z Watykanem nikt nie wygrał – zdają się mówić. Watykan oficjalnie zwalcza Franciszka. Jego dni chyba są już policzone.

Słynna rozmowa i korespondencja Franciszka z ateistą założycielem dziennika „La Repubblica” Eugenio Scalfari została usunięta z internetowej strony watykańskiej.

Rzecznik watykański ks. Federico Lombardi pokrętnie tłumaczy:

Wywiad jest wiarygodny w sensie ogólnym, ale nie w poszczególnych opiniach w nim zawartych; dlatego postanowiono, że nie będzie można go przeczytać na stronie Stolicy Apostolskiej.

To już koniec Franciszka. Watykan odcina się od Franciszka, od papieża, który zaduch kościołów chciał wygnać, chciał te instytucję przewietrzyć. Nie udało się. Kler może spać spokojnie. Nasze Rydzyki, Michaliki, Hosery i inne zakapturzone łby, kołtuństwo w sutannach nie przesiądzie się na rowery i dalej może spokojnie rżnąć biednych, maluczkich wiernych, owieczki swe.

Kościół wraca w swoje koleiny – tradycję zakłamania.

Linki:

1. Więcej o Franciszku i zwalczającym go Watykanie;

2. O mnie – część moich zainteresowań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>