Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 52100
  • Dzisiaj wizyt: 12
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Cejrowski walnięty i kler mało natchniony

Cejrowskiego (Wojciech jest mu na imię) nikt nie musiał kijem bejsbolowym walić w łepetynę, bo ma w niej (nie)zdrowo poprzestawiane. A może w egzotycznych podróżach złapał amebę, która dotarłszy do jego szarych komórek poczyniła nieodwracalne spustoszenie. Tylko tak można traktować brednie, które wypisał na Facebooku o swoich przemyśleniach na Marszu Niepodległości.

Fragment Kontrowersyjnej wypowiedź Wojciecha Cejrowskiego o tęczy i Marszu Niepodległości na Facebook.com

Więc to ten publicystyczny zboczeniec jest odpowiedzialny za podpalenie tęczy. Powinien dostać karę odpracowania godzin społecznych przy jej odbudowanie

Piroman tęcz.

Cejrowski razem z mamą maszerował, kobiecina urodziła takiego zboczeńca. Przyznaje się, że razem z kibolami darł dziób na Tuska i Ruskich. Lecz to, co napisał o ataku na ambasadę Rosji bezwzględnie kwalifikuje się, aby obszarpańca postawić postawić przed Temidą:

Każdy Polak ma konstytucyjne prawo nie lubić Ruskich i głośno o tym mówić, ile tylko mu się podoba. Każdy Polak, ma konstytucyjne prawo obrzucać ruską ambasadę (nie ludzi, tylko posesję) wszystkim czym tylko chce, a policja ma obowiązek skutecznie bronić placówki dyplomatycznej nawet tak wrogiego państwa, jakim jest Rosja. Na tym polega ta gra w demokrację. To policja jest winna, że nie obroniła ambasady, a nie obywatele, którzy mają konstytucyjne prawo ambasadę obrzucać.

I nie ma się co dziwić, że naziole ciskają koktajlami Mołotowa, gdy gość z telewizji bredzi o takim „patriotyzmie”.

I jeszcze słów kilka o naszych kleszym stanie.

Od lewej (od góry): kard. Dziwisz, bp Ryczan, bp Dec, bp Depo, abp Głódź

Włączyli w „niepodległościowych” homiliach ostatnio modny repertuar, aby zagłuszyć problem pedofilii w swoich szeregach. Gender – to ich przeraża. Żaden z tych na zdjęciu nie „zawiódł”. Każdy z nich palnął głupstwo godne odnotowania przez media. Najbardziej podobało mi się scyzoryka z Kielc bp. Ryczana (Kazimierz):

Brońcie ojczyznę przed totalitarnym genderyzmem.

Nie w formie jest abp Głódź (Sławoj Leszek). Bo to co powiedział o pedofilii wśród kleru:

zero tolerancji

- to znane powszechnie zakłamanie metropolity gdańskiego. Może za mało ostatnio pije ten Fioletowy Nos.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>