Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 52132
  • Dzisiaj wizyt: 18
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Kościół Latającego Potwora Spaghetti napisał do PiS-owców

Wyznawca Latającego Potwora Spaghetti

Wyznawca Latającego Potwora Spaghetti

Kościół Latającego Potwora Spaghetti zwrócił się do PiS-owskiego Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski, aby wspólnie przeciwdziałać, bo:

Ateizacja jest realnym zagrożeniem dla wszystkich Polaków. Dlatego walka z nią powinna być wspólnym celem. Dziś Rząd utrudnia działanie nam, jutro – innym Kościołom!

- piszą w liście.

Kościół ten nie został zarejestrowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, ale wyznawcy się nie poddają. Urzędnicy ministra Michała Boniego uzasadniali, że Potwór Spaghetii:

zdradza w sposób zdecydowany cechy parodii doktryn już istniejących, a zwłaszcza chrześcijaństwa, zmierzając do ośmieszenia lub podważenia pewnych idei/prawd wiary, które mogą budzić sprzeciw u niewierzących.

W Czechach jednak Spaghetti zostało wpisane do rejestru kultów. Polski oddział odwołuje się do Strasburga. Tymczasem Latającego Potwora na Facebooku polubiło 20 tys.osób i stale sympatyków Spaghetti przybywa. Więcej tutaj – link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>