Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 52087
  • Dzisiaj wizyt: 13
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Ksiądz w szponach seksu: jestem seksoholikiem i fetyszystą

Na stronach Gościa Niedzielnego opublikowane zostały wstrząsające wyznania księdza. Lecz strona już została zablokowana.

Jestem uzależniony od żądzy, która u mnie przejawia się przez masturbację, oglądanie pornografii, gapienie się na ludzi, niezależnie od płci, fantazje erotyczne i romantyczne, fetyszyzm, dzwonienie na numery usług erotycznych, zależnościowe związki

- przyznaje się duchowny.

Księdza cytuje serwis naTemat.pl:

Pierwsze moje wspomnienie związane z żądzą sięga wczesnego dzieciństwa. Miałem wtedy może 5 lat. Będąc z mamą na zakupach, zobaczyłem pod sklepem malutkie dziecko w wózku. Zacząłem się z nim bawić, chyba wziąłem go na ręce i wtedy, pod wpływem dotyku jego miękkiego kaftanika, przeżyłem ogromną przyjemność, którą dziś identyfikuję jako podniecenie. Ten wzorzec będzie się powtarzał w mojej chorobie.

Nie był w stanie powstrzymać się od masturbacji, a wręcz przeciwnie – wzrastało w nim:

Po maturze wstąpiłem do seminarium duchownego. I tutaj mój seksoholizm znów się ujawnił w całej pełni. Wrócił fetyszyzm. Zacząłem dotykać kolegów, którzy mieli miękkie ciuchy (szczególnie jednego). Znów wróciły wyrzuty sumienia. Tutaj też odkryłem masturbację.

Stawał się fetyszystą, a seksoholizm się w nim rozwijał:

Wiedziałem już, że jestem uzależniony. Miałem świadomość, że sam nie pokonam nałogu. Zacząłem modlić się, by Bóg pozwolił mi spotkać ludzi, którzy mi pomogą. W tym czasie po raz pierwszy przeczytałem w Internecie o uzależnieniu od seksu i o SA. Wtedy pierwszy raz wszedłem na stronę SA. Napisałem maila na wskazany adres. W odpowiedzi otrzymałem numer telefonu, na który miałem zadzwonić i… nie zadzwoniłem.

Jak amen w pacierzu, ksiądz dostanie się w obroty odpowiednich służ wśród kleru. Zajmą się nim egzorcyści. Jeżeli przeżyje wypędzenie diabła, dostanie jeszcze większego apetytu na seks. Urosną mu rogi, choć w rozporku będzie miał diabełka tych samych rozmiarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>