Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 51483
  • Dzisiaj wizyt: 4
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Swędzące przyrodzenie kleru – przyczyny pedofilii

No i wyszło szydło z worka. O. Krzysztof Mądel był w dzieciństwie molestowany przez księdza.

O. Mądel opublikował na Twitterze wpis, który rzucił nowe światło na sprawę rzekomej bójki, do jakiej doszło niedawno między nim a jednym ze współbraci.

To wydarzenie stało się pretekstem do nałożenia na o. Mądela przez jego przełożonych zakazu publicznego wypowiadania się.

„To niestety było echo molestowania przez księdza w dzieciństwie – napisał na temat incydentu Mądel. Wyjawił, że kiedy w Nowym Sączu został uderzony w twarz przez stojącego nad nim księdza, wspomnienia wróciły: “zerwałem się i odepchnąłem go z cach sił” – tłumaczył na Twitterze

Trwało to mniej więcej trzy lata. Zaczęło się od tego, że przy spowiedzi musiałem wysłuchiwać fantazji księdza. Zawsze dodawał, że to są bardzo ważne sprawy, dotyczące Boga, o których nie wolno mi mówić nikomu, nawet rodzicom.

Dopóki będzie w Kościele obowiązywał celibat, duchowni nie będą wiedzieć, co zrobić z przyrodzeniem. A te swędzi. Takie są sisiorki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>