Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 52100
  • Dzisiaj wizyt: 12
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Amoralność jezuity Jacyniaka i redaktora Karnowskiego w 40. miesięcznicę katastrofy smoleńskiej

 

Portal Karnowskich wPolityce.pl zaciekle pilnuje kłamstwa. Dzisiaj – 10. dzień miesiąca, zatem miesięcznica (40!)- serwują kolejne kłamstwa, które są skierowane przeciw Polsce i Polakom.

Oto publikują jakiegoś o. Jacyniaka pod tytułem: „Poruszająca homilia”.

Homilia jest żałosna, grafomańska i kłamliwa. Jak ktoś, kto całe życie nic nie robił, mamił nierozgarnięte owieczki, może przemawiać takimi słowa do ludzi i to do Polaków.

Nad zgonami osób związanych z katastrofą smoleńską wciąż w środkach masowego przekazu panuje grobowa cisza (grobowa par excellence). 10 kwietnia 2010 r. to nie tylko śmierć 96 osób z prezydentem Lechem Kaczyńskim na czele. To także śmierć (…) innych, których odejście owiane jest do dzisiaj tajemnicą.

Jezuita Jacyniak posługuje się w powyższym cytacie stekiem kłamstw. Do katastrofy doszło z powodu decyzji Lecha Kaczyńskiego. Nie wiem, czy zamierzał popełnić samobójstwo, lecz w przepaść śmierci pociągnął innych – 95 osób, na pewno już w piekle zostały z niego skwarki. Był niewielkiego formatu politykiem, a charakterologicznie, jak jego brat Jarosław. Amoralny.

Jezuita wpisuje się w ten sposób w grzech główny, w amoralność. Oto jego metafora: „Dusze sprawiedliwych są w ręku Boga”. Po pierwsze jest to najczystszej wody grafomania, po drugie – ktoś taki, jak amoralny jezuita, nie może decydować, kto jest sprawiedliwym. Jezuita nie jest Bogiem, jest kimś, kto po śmierci – wg jego sądzenia – zawędruje na patelnię Lucyfera. Zostanie towarzyszem Skwarką. Po trzecie, kiepsko zna Stary Testament, w którym wystepują kończyny Boga, są stopy, a nie ręce.

Homilia Jacyniaka jest najczystszej wody epistołą nienawiści. Nie może być tak w kraju, iż przedstawiciel Watykanu rozsiewa ziarna pogardy do Polaków i Polski. Jak musi mieć spaczony charakter, jak marnej jest konduity, jaką żywić nienawiść do kraju nad Wisłą i mieszkańców tej części globu.

Pod homilią Jacyniaka produkuje się Jacek Karnowski. Żałosna postać publicystyki, przed którą trzeba pilnować prawdy i Polski. Ten człowiek zaprzeda się wszystkiemu, aby uczynić zło Polakom. Pokrętny do szczętu. Pisze, iż obóz pamięci i prawdy wygrał tę batalię.

W obozie – więźniu kłamstwa, Karnowski – ty żyjesz. Naucz się posługiwać językiem polskim i figurami retorycznymi, literackimi. Pamięć, masz sklerotyka, a prawda u ciebie występuje, jak u każdego kłamcy. Głęboko w czterech literach.

Jacyniak – przedstawiciel kleru, który tylko nadaje się na skwarki, a Karnowski – niewolnik kłamstwa, kajdaniarz kłamstwa. Tacy ludzie knocą przestrzeń publiczna i internetową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>