Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 52132
  • Dzisiaj wizyt: 18
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Katolicy i gwałt

Katarzyna Wiśniewska z „Wyborczej” zebrała katolickie głosy o wstrząsającym zdarzeniu w dalekim Chile. Dla przypomnienia:

Sprawa 11-letniej dziewczynki z Chile jest szokująca. Małą Belen od dwóch lat gwałcił ojczym. Zaszła z nim w ciążę. Zgodnie z chilijskim prawem aborcja jest zakazana, nawet w tak skrajnym przypadku. Rządząca prawica każe więc Belen urodzić, chociaż – jak podkreślają lekarze – ciąża lub sam poród mogą dziewczynkę zabić. Polscy prawicowi publicyści są zachwyceni.

Tomasz Terlikowski z Frondy.pl jest 11-letnią dziewczynką, która ponoć sama chce urodzić, po prostu zachwycony:

Oto kobieta! Oto bohaterka! Choć w jej wypowiedziach słychać ton dziecka, to jednocześnie są to słowa prawdziwej kobiety, która jest świadoma, że dziecko jest do tego, by je kochać, a nie, by je zabijać.

Oto ideologia! Która może człowieka znieczulić i zaślepić do tego stopnia, by nazywać zgwałcone i sponiewierane dziecko „świadomą kobietą”. I nie oburzać się, że chilijskie prawo praktycznie skazuje małą Belen na śmierć.

Wbrew doniesieniom proaborcyjnego lobby, chilijska 11-latka chce urodzić dziecko

- dorzuca portal „Gościa Niedzielnego”.

Aborcja jest w Chile zakazana, ale zdaniem babci małej Belén dziewczynka i tak nie rozważała wcale takiej możliwości

- przeczytać można także na Fronda.pl.

Od kiedy to 11-latka w głębokiej traumie powinna sama rozważać i decydować w takiej sprawie?

Zwolennicy aborcji posłużyli się informacją o rzekomej chęci dokonania przez dziewczynkę aborcji. Media twierdziły także, że życie młodej matki jest zagrożone

- portal „Gościa” wyraźnie bagatelizuje problem.

Jeszcze raz Terlikowski:

Jej – dziecinne przecież słowa – słowa pokazują, że prawdziwe człowieczeństwo, prawdziwa kobiecość nie jest zależna od wieku, ale od sumienia. W niej nie zostało ono jeszcze, przez zmasowaną propagandę, zamordowane. Ona wie, że dziecko nie jest winne zbrodni, jakiej się na niej dopuszczono, i że tym, co trzeba mu ofiarować, nie jest śmierć, ale miłość. Aborcjoniści zaś – jedynym, co mają do zaoferowania jest śmierć

- wykłada sukienka nr 1 w kraju.

2 Odpowiedzi na Katolicy i gwałt

  • ~haniafly mówi:

    Aż trudno w to uwierzyć. Terlikowski powinien zostać od razu Bogiem a obecnego wysłać na emeryturę jak Hoser Ks. Lemańskiego. Chociaż nie – Bóg potrafi wybaczyć błądzącym, Terlikowski słowa „wybaczam” nie posiada w swoim słowniku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>