Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
 • Wszystkich wizyt: 52100
 • Dzisiaj wizyt: 12
 • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Katolicki ubaw po pachy

Kościół szykuje ubaw po pachy. Na Stadionie Narodowym 6. lipca czarnoskóry Chrystus, 27 razy lepszy od białego z Nazaretu, John Bashobora z Ugandy, będzie odprawiał rekolekcje. Bashobora ma na koncie 27 wskrzeszeń, Chrystus tylko jednego Łazarza. Fighter z Ugandy. Na Narodowym odbędą się cuda, a może wskrzeszenia, jak ktoś przyjdzie ze swoim trupem pod pachą. Ojciec John pomruczy, pokrzyczy, pobuja się, przysiądzie i pomacha rękami. Może z tego powstać wyładowanie niebieskie – zdarzyć cud.

XXI wiek, a tumany, jak byli, tak są. Na to liczy biskup warszawsko-praski Henryk Hoser. Na te owieczki, które pasterz można pognać, gdzie chce, na Stadion Narodowy. Bashbora liczy na honorarium, a biskup na sporą kasiorę, jak na Euro. Bilet normalny 40 zł, ulgowy – 20. Bilety zeszły, jak ciepłe bułeczki. Że też biskup nie pomyślał o innych stadionach zbudowanych na Euro 2012, które świecą pustkami: w Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu. Niech żałuje, jego strata.

Takimi ludźmi rozporządza Kościół, kupią każde badziewie. To poniżenie dla homo sapiens, które z premedytacją uprawia bp Hoser. W tytule jest „katolicki ubaw po pachy”. Nie! To ogromny smutek, że tak cynicznie można wykorzystywać ludzką naiwność, grać na emocjach. Do tego są zdolni hierarchowie Kościoła.

2 Odpowiedzi na Katolicki ubaw po pachy

 • ~Luciano mówi:

  Jak nie bedzie uzdrowienia, wskrzeszenia i innych cudow, czy organizatorzy gwarantuja zwrot pieniedzy za bilety?
  Pozdrawiam

 • ~lehoo mówi:

  „Biskup warszawsko-praski Henryk Hoser”, specjalista od problematyki afrykańskiej, w szczególności zaś konfliktu pomiędzy społecznościami Tutsi i Hutu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>