Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
 • Wszystkich wizyt: 52100
 • Dzisiaj wizyt: 12
 • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Święty – stachanowiec cudów

Wyczytane w „Naszym Dzienniku”. Jest taki święty, który dokonał 23 tysiące cudów. Tak jest! I to tylko te zarejestrowane. A ile jest jeszcze do odkrycia niezarejestrowanych, to się z żadnej głowie nie mieści.

To istny stachanowiec cudów. Wydajność ten święty miał, jak armia przodowników pracy. Zwie się św. Charbel, pochodził z Libanu. Ten święty to istny fenomen, Łazarz wśród świętych. Umarł w XIX wieku, a cuda dokonują się w XX i XXI wieku. Cuda zza grobu, gdy pielgrzymi łażą do jego grobu.

U nas takim stachanowcem od cudów jest o. Tadeusz Rydzyk. Nic nie ma, a żyje jak pączek w maśle, rozjeżdża się luksusowymi samochodami. Stachanowcowi polskiemu najlepiej udaje się cud przepływu kasy z kieszeni wiernych do jego trzosu pod habitem.

Cuda, powiadam wam. Byli i są stachanowcy cudów. Joszua z Nazaretu przy libańskim świętym i Rydzyku to neptek.

3 Odpowiedzi na Święty – stachanowiec cudów

 • ~Jasio mówi:

  Ciekawe, jak to się stało, że pompując tę kasę do swojej kieszeni o. Tadeusz Rydzyk zdołał utworzyć, radio, telewizję i wyższą uczelnię, które to instytucje się rozwijają.
  Rozwinęły się do tego stopnia, że wobec ich świetnej kondycji finansowej KRRiTV musiała się uciekać do oszustwa przy przyznawaniu koncesji telewizyjnych na cyfrowym multipleksie, żeby przepuścić ubeckie lub WSIowe spółki mające niewielki majątek.

 • ~Bogumiła mówi:

  Huncwocie,
  Pomodlę się dzisiaj
  by św. Charbel uprosił dla Ciebie łaskę uwolnienia od żółci i jadu, które leżą Ci na wątrobie…
  Może wtedy Twoje wpisy będą zawierały więcej szacunku do uczuć innych ludzi. Charbel jest dla mnie przyjacielem w walce z chorobą…
  Pozdrawiam serdecznie i zdrowia życzę!

  • Huncwot mówi:

   Modlitwa mądra tak, a ostentacyjna jest głupią modlitwą. Tak łatwo rozpoznać idiotę po tym, ze chce się modlić za kogoś, bo sam nic nie potrafi innego. To jest ze św. Pawła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>