Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 52132
  • Dzisiaj wizyt: 18
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Prawicowy seks

Prawica ma kłopoty ze seksem. Jedyny wzwód, jaki ich nie zawodzi, to wzwód patriotyczny. Stoją na wysokości zadania, jak patyki od flagi.

Można nawet powiedzieć, że oni są takim patykiem od flagi robieni. To znaczy – niedorobieni.

Ostatnio prawica prawi tylko o seksie i ma z tym problemy. Krystyna Pawłowicz chce gejów i lesbijki leczyć – chyba własną piersią. Jacek Kurski pozwał tygodnik Urbana „NIE”, bo go przydybano jak pokrywał sekretarkę.

Z kolei działaczka PiS Ilona Klejnowska wcieliła się w rolę Maty Hari, przez łóżko dochodziła do sekretów Solidarnej Polski.

Prawica ma kłopoty z seksem. Nie należy się dziwić, bo są robieni patykiem od flagi.

„Rzeczpospolita”, która prawicy sprzyja, tak to ujmuje: Sprawy Klejnowskiej i Kurskiego świadczą o tym, że kłopoty natury obyczajowej są dla polityków prawicy wyjątkowo bolesne. – Wyznając konserwatywne poglądy dotyczące m.in. wartości rodziny, sami siebie rysują w dziewiczych barwach. Gdy okazuje się, że dziewicami nie są, mają duży problem (więcej w „Rz”).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>