Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 51483
  • Dzisiaj wizyt: 4
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Jak kurdupel to kurdupel, jak trotyl to trotyl

 

 

Ekspert od wszystkiego prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla tabloidu „Fakt” stwierdził: „Jak eksperci stwierdzili, że trotyl to trotyl, a nie perfumy, czy pasta do butów…”

Idźmy dalej: jak kurdupel to kurdupel, a nie jakiś polityk, a nawet człowiek inteligentny.

Brata miał toczka w toczkę – bliźniaka. Gdzie się pojawił, kompromitował Polskę. Jakoś to przeżywaliśmy, tylko odliczane mu były dni do końca kadencji.

Na reelekcję miał szanse bliskie zeru. Ale brat prezes PiS, a za nim akolici z PiS, postanowili, że będzie jednak startował w wyborach. Nie dostałby się Lech K. do drugiej tury, przegrałby np. z Grzegorzem Napieralskim.

Trzeba było Lecha wysłać w delegację patriotyczną za państwowe pieniądze do Katynia. I ten wziął wyrżnął tupolewem w ziemię smoleńską. Cholera z nim. Ale zginęli inni, razem 96 osób.

Kto zwróci życie tym ludziom? Kurdupel? Sadza się, chrzani głupoty, a z Polaków za granicą robi idiotów. I nie chodzi o jego rozmiary fizyczne. Kaczyński jest mentalnym i intelektualnym kurduplem.

Tym trotylem, który ma zamiast szarych komórek, chce wysadzać nadal Polskę. Wystarczy już, że został przez trotyl jego żądzy władzy wysadzony w powietrze jego brat, Lech Kaczyński i 95 innych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>