Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 52100
  • Dzisiaj wizyt: 12
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Szaleństwo PiS – czy Polacy poprą?

 

 

Szaleństwa PiS w sprawie Smoleńska są nie do zniesienia dla większości Polaków, a jednak ciągle cieszą się sympatią prawicowego elektoratu, który z kolejnymi bzdurami prezesa coraz bardziej się utwardza.

Radosław Sikorski mówił o tym w TVN24. Lecz 36% rodaków dopuszcza możliwość zamachu, to jest o 10% więcej niż przed aferą trotylową. Czyżby to nieustanne sekowanie teorią spiskową odnosiło skutek?

Szef polskiej dyplomacji wierzy, iż Polacy nie popełnią takiego szaleństwa, aby powierzyli władzę PiS. Jeżeli partia Kaczyńskiego ma jakieś dowody „zbrodni niesłychanej zamordowania 96 osób” winna iść do prokuratury, a nie trzymać je pod wyimaginowanym korcem.

Oskarżenia padają na konferencjach prasowych, których jedynym celem jest zohydzanie rządu. A w gruncie rzeczy ośmieszaniu Polski na zewnątrz. Takie jest szaleństwo PiS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>