Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 52132
  • Dzisiaj wizyt: 18
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Wdowa smoleńska, ofiara Kaczyńskiego

 

 

Wdowa po Tomaszu Mercie, Marta, jest typowym przykładem, jak nekropolityka namieszała niektórym w głowie, jak zdewastowała psychicznie. Pewnie tego stanu nie jest świadoma, wszak nie jest specjalistką od czegokolwiek związanego z awiacją. Z pewnością ból wyrył w niej głębokie psychiczne bruzdy, gdy straciła męża w katastrofie smoleńskiej. W takiej wrażliwej psychice zostało świadomie zasiane przez polityków przeświadczenie, że to był zamach, albo co najmniej celowe spowodowanie katastrofy.

Po złowieszczych dla polskiej polityki słowach Jarosława Kaczyńskiego „zamordowanie 96 osób to niesłychana zbrodnia” u takich osób, jak wdowa Merta, spustoszenie psychiczne jeszcze się pogłębi.

Można o tym się przekonać czytając wywiad z nią w Onecie: „W Smoleńsku stało się coś, co za wszelką cenę chce się ukryć”. Wdowa wie, że chce się ukryć i stało się coś. Tak, stała się katastrofa, do której doprowadził nieżyjący Lech Kaczyński, bo za wszelką cenę chciał w Katyniu rozpocząć patriotyczna kampanię wyborczą. Ale tego ostatniego Merta nie przyjmuje.

Dla niej ma wyjść „na jaw cała prawda, tylko ona ją interesuje”. Czyli zna inną prawdę, niż tę, którą wyczytać można w raporcie Jerzego Millera. A ta prawda jest złożona i winę za katastrofę ponoszą obydwie strony: rosyjska i polska. Ale to polska delegacja leciała do Katynia i polscy piloci decydowali, czy lądować, zaś warunków do podjęcia takiej decyzji nie było. Polski samolot nie powinien w ogóle podchodzić do lądowania.

Niestety wdowa jest w posiadaniu „prawdy” Kaczyńskiego, który z polskiej polityki się wyobcował, wypowiedział wszystkim wojnę, kto ma inne zdania. I już nie może z tego się wycofać, gdy skonstruował oskarżenie najcięższego kalibru: zbrodnię dokonaną na 96 osobach.

Jedna odpowiedź na Wdowa smoleńska, ofiara Kaczyńskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>