Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 52086
  • Dzisiaj wizyt: 12
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Kulfony PiS

 

 

Prześmieszna postać, jaką jest Rafał Rogalski, była obecna u Moniki Olejnik, a naprzeciw niej Roman Giertych, który punktował komiczność Rogalskiego, jakby chwytał klowna za nos i mówił, że z kłamstwa rośnie mu coraz większy czerwony kulfon.

Ten Rogalski jeszcze niedawno był jednym z głośniejszych medialnie zwolenników sztucznej mgły smoleńskiej, którą mieli widzieć jacyś ludzie, jak niby maszyną teatralną rozpylali Rosjanie na lotnisku smoleńskim.

Potem był rozpylany hel, który miał doprowadzić tupolewa do szybszego opadania i tracenia nośności. A obecnie mecenas Rogalski jest zwolennikiem – jak cała kabaretowa formacja PiS – trotylu na pokładzie Tu-154M.

I tak snują się po mediach takie postaci klownów z kabaretu cyrkowego PiS, odstawiając nużący spektakl swojej indolencji mentalnej. Polaków to już nie śmieszy, ale staje się groźne. Coraz groźniejsze, bo nie wiadomo, co prezes i jego klowni szykują na 11 listopada, Dzień Niepodległości, podczas którego będą „odzyskiwać Polskę”. To wszystko może znaczyć, włącznie z krwawym kabaretem, jak te ich nosy kłamców. Kulfony PiS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>