Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 52100
  • Dzisiaj wizyt: 12
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

W cieniu Jasnej Góry bitwa o dusze polskie

 

 

W cieniu Jasnej Góry w Częstochowie toczy się prawdziwa bitwa o polskie dusze. O nowoczesność Polski.

Częstochowa jest Polską w pigułce. Prezydentem tego miasta jest człowiek lewicy i to z SLD. Dotychczas włodarzami byli bardziej lub mniej związani z prawicą. Krzysztof Matyjaszczyk wybory samorządowe wygrał w cuglach, po czym wypowiedział wojnę skamielinie, która na Jasnej Górze ma się dobrze, wszak tutaj o. Rydzyk robi spęd swoich owieczek i zagrzewa do kolejnych marszów. A miejscowy metropolita abp Wacław Depo walczy z szatańskimi pomysłami, które wciela w życie prezydent Matyjaszczyk.

Częstochowa to prokreacyjna awangarda. Z miejskiej kasy wprowadzane jest finansowanie in vitro. Trwa nabór młodych par, którym miasto dopłaci do zabiegu in vitro. W drugim już konkursie startują placówki, w których laboratoriach będą łączone komórki jajowe częstochowianek z plemnikami częstochowian, aby rodzili się częstochowianie in vitro.

To pod presją decyzji samorządu spod Jasnej Góry premier Donald Tusk zdecydował się wreszcie załatwić kwestię in vitro w skali kraju. Matyjaszczyk otworzył w mieście pierwsze kasyno, co spotkało się z naganą władz kościelnych, zlikwidował potężną reklamę tygodnika „Niedziela” w centrum miasta. Zniósł prohibicję na terenach przyklasztornych, aby ograniczyć sprzedaż wina mszalnego, które miało monopol wyszynku. Odwołał dyrektorkę ośrodka „Gaude Mater”, która była z namaszczanie kościelnego.

To dopiero początek tej bitwy o dusze częstochowian i w jakiś sposób wszystkich Polaków, gdyż dzieje się to niemal w oku cyklonu w cieniu Jasnej Góry, gdzie jeden z kapłanów rzuca klątwy na Tuska, inny biskup chce rozwiązać Sejm, a wszyscy razem muszą oglądać diabelskie poczynania prezydenta Matyjaszczyka, który – aby było ciekawiej – deklaruje, że jest wierzący. Pewnie jest jakimś upadłym aniołem, Belzebubem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>