Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 51483
  • Dzisiaj wizyt: 4
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Rydzyka piramida pierdół

 

 

O. Tadeusz Rydzyk to żaden duchowny, pasterz, lecz cynik, który plecie zamierzone bzdury, aby zmobilizować stetryczałych dawców do oddawania ostatnich złotówek na swoje „pożal się Boże” przedsięwzięcia medialne.

Nie można przejść obojętnie koło słów redemptorysty, który obecną sytuację polityczną i władzę porównuje do stanu wojennego i WRON.

Podnoszenie opłaty za koncesję to dla Rydzyka atak na jego media i chęć ich zlikwidowania. Oczywiście inni powinni więcej płacić, a Radio Maryja i TV Trwam być zwolnione z uiszczania kasy.

Nie wiem, co z takim facetem zrobić? W tyłek go potraktować, dla przykładu wrzucić do tiurmy? Oczywiście, to ostatnie niemożliwe w demokracji. Dyplomacja polska powinna w Watykanie załatwić, aby wzięli go do sobie na zawsze. Mógłby być ochroniarzem w katakumbach. To miejsce akurat dla tego kaznodziei, który posługuje się kulawą polszczyzną.

Wygłasza Rydzyk pierdołę na pierdole, piramidę pierdół: „Teraz Sejm w porozumieniu z rządem uchwalił straszną rzecz, potworny haracz na radio i na telewizję w tym również na Radio Maryja i Telewizję Trwam. Za rok korzystania z częstotliwości radiowych musimy zapłacić 19 mln złotych. To jest przynajmniej 1,5 mln miesięcznie. Za telewizję cyfrową na multipleksie koncesja ma kosztować 26 mln i jeszcze za każdy rok używania częstotliwości – 10 mln złotych”. CZYTAJ WIĘCEJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>