Huncwot

inteligencja.gif

Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 52100
  • Dzisiaj wizyt: 12
  • Wszystkich komentarzy: 138
Witam!
Ja, Kasia Kariatyda

Kasia-Kariatyda.jpg

Czas do szkoły! Brr...

sysło-szkoła1.jpg

free counters
12.08.2013 – od 8420

Terlikowski, egzorcyści i demony

Kościół chyba dostaje jakiejś padaczki (choroba św. Wita), a na pewno wielu ludziom związanym z Kościołem w tym klerowi bynajmniej nie pada jabłko blisko jabłoni (bo oni mają być czyści seksualnie, do tego zobowiązuje ich celibat), ale z pewnością padło im zdrowo na umyśle. Słabowici są w rozumie.

W Kościele panuje moda na egzorcystów. Jest ich już 130 w kraju, a obłożenie mają na kilka tygodni do przodu. Demona można dostać od wszystkiego. Np. pijąc napój „Demon”, pijesz ten niewinny napój i łykasz demona. Demon poprzez jelito ruchem robaczkowym dostaje się do żołądka i tam sobie gniazdko wije. Niech nie czuje się bezpieczny demon Sraki-Owaki, bo przyjdzie egzorcysta i wygoni.

Nowy biznes kler podłapał, wypędzanie demonów. Demon nie żartuje, Tomasz Terlikowski twierdzi, że diabeł nie ma poczucia humoru. To dlatego ludzie chichrają, gdy tacy nawiedzeni głupoty opowiadają. Terlikowski i egzorcyści raczej są bez poczucia humoru, więc wychodzi, że to w nich zagnieździły się demony. Autorefleksji w wydaniu Terlikowskiego się nie słyszy, demona w sobie maskuje.

Tematem egzorcystów zajmuje się najnowszy „Wprost”. Demon może dopaść każdego, kto wpadł w sidła popkultury, słucha muzyki metalowej, a Nergala – to już na pewno. Słuchasz muzyki i sobie podśpiewujesz, więc otwierasz usta i demon w nie wpada Sraki-Owaki, a może jeszcze większy demon Belzebub-Kwakwa. Jest taki demon, szwenda się w polskiej polityce.

Na pewno demony mają ateiści. U takich występują masowo. Bo oni się „otwierają” na nieznane sobie siły, a to droga dla demonów otwarta, jak autostrady. Wjeżdża demon bez hamowania. Bardzo podoba mi się formułka naczelnego miesięcznika „Egzorcysta”: „Kto nie zegnie kolan przed Bogiem, ten zegnie przed bałwanem”. Ten to musi cierpieć nie tylko na padaczkę przed Bogiem, ale stwardnienie zbałwanione na rozumie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>